WYCIECZKI DO LEGOLANDU

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Zapraszamy na wycieczki do Legolandu. W dzisiejszym czasach zakup klocków Lego nie stanowi już problemu. Podobnie jak wycieczka do duńskiego Billund, gdzie mieści się legendarny i niesamowity Park Rozrywki – Legoland.

WYCIECZKA DO LEGOLANDU.

Sama podróż autokarem to około 7 godzin licząc od momentu wyjazdu ze Szczecina. Z uwagi na fakt, iż Legoland jest otwarty zwykle od godziny 10.00, proponujemy wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd to okazja do wypoczynku przed całym dniem atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Legolandu. Jako jedne z nielicznych biur podróży, nasze Event-tours ma możliwość zakupu biletu w specjalnych cenach, co sprawia, że już sam koszt nabycia wycieczki jest połączony z biletem wstępu do Legolandu.

W sezonie turystycznym do Legolandu ze Szczecina jeździmy średnio raz w miesiącu.

CO OFERUJE LEGOLAND.

Gdy dojeżdżamy na miejsce już od samego początku przenosimy się w krainę baśni i świata klocków Lego. Przed głównym wejściem wita nas olbrzmi napis LEGOLAND Billund ze znanym logo na czerwonym tle. Dzieci radośnie cieszą się, a my dorośli czujemy się już spełnieni, choć tak naprawdę nie wiemy jeszcze jakie atrakcje czekają na nas tuż za bramą wejściową. A jest ich nie mało.

W Legolandzie znajdują się różne atrakcje – i to trzeba podkreślić -dla każego. Znajdziemy między innymi miniatury autentycznych budowli (stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski, olbrzymi posąg Indianina, statua wolności i inne miniatury, związane zwłaszcza z tematyką duńską), karuzele, kina – z niesamowitymi filmami w wersji 3D, pontony na których możemy poczuć się jak na prawdziwym water rafting. Ponadto organizowane są także spektakle z udziałem aktorów.

W Legolandzie znajduje się również ponad 30-metrowej wysokości kolejka górska oraz hotel o nazwie „Hotel Legoland”. Park zajmuje powierzchnię 123 000 m².

W chwili pomiędzy atrakcjami możemy odpocząć w jednej z kilkudziesięciu knajpek z różnorakimi przekąskami.

Kiedy dzień dobiega końca, a Park powoli pustoszeje, przychodzi czas na zakup pamiątek w jedynym i niepowtarzalnym sklepie LEGO.

W podróż powrotną z Legolandu do Szczecina udajemy się około godziny 19.00. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji i niespodzianek. Do Szczecina przyjeżdżamy w godzinach nocnych.

TERMINY WYCIECZEK DO LEGOLANDU ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Legolandu ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Legolandu ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

Wycieczka do Legolandu z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.