Zapraszamy Państwa na weekendowe wycieczki do ogrodów Keukenhof – najpiękniejszego parku wiosennego świata gdzie na powierzchni 32 ha można podziwiać ponad 7 milionów kwitnących tulipanów, żonkili, hiacyntów oraz innych roślin cebulowych. Dzień w Keukenhof to dzień pełen wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Keukenhof pełen jest niepowtarzalnych kolorów i zapachów, które wywołują jedyne w swoim rodzaju poczucie wolności. Dysponuje doskonałym zapleczem, zachwyca 30 spektakularnymi wystawami kwiatowymi, zaskakującymi i inspirującymi ogrodami oraz tętniącymi życiem wydarzeniami. W godzinach południowych przejazd do Amsterdamu zwanego Wenecją Północy.

CENA: od 207,00 zł /osoba.

Cena zawiera:
przejazd autokarem klasy LUX (klimatyczcja, cafe-bar, DVD,WC)
opiekę pilota w czasie podróży
zwiedzanie wg programu
ubezpieczenie KL, NNW, bagaż (utrata do 500 zł)

Cena nie zawiera:
koszty programowe – 25 €/os (obowiązkowo płatne u pilota w autokarze) – obejmują bilet wstępu do Keukenhof, opłaty lokalne oraz usługę przewodnicką po Amsterdamie; nie podlegają rozliczeniu

Opłaty opcjonalne:
godzinny rejs autobusem wodnym po kanałach Amsterdamu – 16 €/os z audioguide w języku polskim ; (wymagana wcześniejsza deklaracja, nie później niż 5 dni przed wyjazdem)

TEMATY PRZEWODNIE WYCIECZEK:
31.03 – 02.04 – wyjazd pod hasłem „Holenderski Weekend” Podczas tego weekendu zobaczymy tradycyjną holenderską pocztówkę stworzoną przez rzemieślników i ich wyroby oraz stoiska z serami. A wszystko przy muzyce oraz pokazach tańca.

19.04 – 23.04 – wyjazd pod hasłem „Parada Kwiatów” Parada Kwiatów przejdzie przed bramą Keukenhof z 20 platformami samochodowymi ozdobionymi kwiatami m.in. hiacyntów, tulipanów i żonkili, a towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. Parada Kwiatów to wyjątkowe, coroczne wydarzenie, które przyciąga turystów z całego świata.

13.05 – 14.05 – wyjazd pod hasłem „Romans w Keukenhof” Podczas tego weekendu przeniesiemy się do czasów z XIX wieku. Podczas spacerów zobaczymy ludzi w tradycyjnych strojach z tamtych czasów oraz usłyszymy romantyczną muzykę w tle.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 669 44 91 99

ADRES E-MAIL: biuro@event-tours.pl

ZAPRASZAMY 🙂

#keukenhoff
#wycieczka
#zwiedzanie
#wycieczkiweekendowe
#wycieczkizeszczecina