WYCIECZKA NA FESTIWAL TULIPANÓW Z NOCLEGIEM

Wycieczka Festiwal Tulipanów

Jakie są najczęstsze skojarzenia z Niderlandami? To oczywiste, że Holandia, tulipany, wiatraki. Biuro Podróży event-tours zaprasza na wycieczkę autokarową Holandia, tulipany. Zaznaczyć należy, że od dnia 1 stycznia 2020 roku kraj dokonał zmiany oficjalnej nazwy. Od dnia 1 stycznia 2020 oficjalna nazwa kraju tulipanów brzmi-Niderlandy.  Dla uproszczenia będziemy się jednak posługiwali dotychczasową nazwą.  Słynny Festiwal Tulipanów odbywa się w holenderskiej miejscowości Keukenhof. Wiosną każdego roku ogród w Keukenhof zamienia się w istny raj dla wielbicieli kolorowych tulipanów. Z reguły ogrody Keukenhof są otwarte wyłącznie w trakcie słynnego festiwalu tulipanów w Holandii. Festiwal Tulipanów Keukenhof trwa około 8 tygodni. Wówczas festiwal Tulipanów w Keukenhof jest otwarty od połowy marca do połowy maja. Z reguły szczyt popularności Ogrodów w Keukenhof ma miejsce w połowie kwietnia. Sam Ogród w Keukenhof liczy sobie 32 hektary powierzchni. Został założony w roku 1949. Na terenie ogrodów można zobaczyć 7 milionów różnego rodzaju kwiatów: tulipanów, krokusów, a także żonkili. Wewnątrz parku znajdują się także pawilony, gdzie można podziwiać pokazy kwiatów ciętych i doniczkowych.

Zwiedzanie Festiwal Kwiatów z noclegiem

Wycieczka Holandia i Tulipany z noclegiem

Biuro podróży Event-tours organizuje wycieczki na Festiwal Tulipanów Keukenhof z noclegiem. Wizytę rozpoczynamy od Ogrodów Keukenhof, by podziwiać tamtejszy Festiwal Tulipanów. Po zwiedzaniu ogrodów wyjeżdżamy z miejscowości Keukenhof i kierujemy się na nocleg do hotelu. Miejscem naszego noclegu będzie stolica Holandii-Amsterdam. Zanim dojedziemy hotelu, czeka na nas jeszcze zwiedzanie Amsterdamu z przewodnikiem. W ten sposób w trakcie jednej wycieczki odwiedzamy zarówno Ogrody Keukenhof, jak i Amsterdam. Po zwiedzaniu stolicy Holandii udajemy się na nocleg do hotelu. Kolejnego dnia po śniadaniu udajemy się jeszcze na wycieczkę objazdową po Amsterdamie. Na życzenie grupy możemy odwiedzić miejscowość Zaanse Schans, w której  znajduje się malowniczy skansen pośród urokliwego holenderskiego krajobrazu. Po wizycie w skansenie wyjeżdżamy a w drogę powrotną do Szczecina.

Wycieczka Holandia Tulipany ze Szczecina.

Biuro podróży Event-tours zaprasza na wycieczkę Holandia Tulipany ze Szczecina. Wyjazd na wycieczkę Holandia Tulipany odbywa się z reguły w weekend. Klasyczna oferta biura to wycieczka autokarowa na festiwal tulipanów z noclegiem. Istnieje również opcja wycieczki objazdowej bez hotelu w okolicach Amsterdamu. Jest to opcja mniej komfortowa, ale za to bardziej ekonomiczna. W obu wariantach odwiedzamy Amsterdam i festiwal tulipanów. Wycieczka Amsterdam i festiwal tulipanów to znakomity wyjazd weekendowy.  Tym bardziej odwiedź Festiwal Kwiatów w Keukenhof wraz z wycieczką objazdową po Amsterdamie i okolicach. W trakcie całej wycieczki towarzyszy nam przewodnik, dzięki któremu otrzymamy bardzo wiele cennych informacji. Wycieczka Amsterdam i Festiwal Tulipanów to nie tylko wycieczka dedykowane dla botaników. Wybierając opcję wyjazdu na Festiwal Tulipanów z noclegiem, odwiedzisz również Amsterdam i poznasz jego walory. Wyjazdy weekendowe to doskonały sposób na poznanie Europy. Po długiej pandemicznej przerwie, taka wycieczka do Amsterdamu to znakomity wstęp do ciekawego sezonu turystycznego. Dodatkowo decydując się na hotel w Amsterdamie, będziemy mieli możliwość spędzenia czasu wolnego w stolicy Holandii.

Wycieczka Holandia Tulipany z Biurem Podróży Event-tours.

Biuro podróży event-tours po przerwie ponownie organizuje wycieczki na Festiwal Tulipanów Keukenhof. Biuro oferuje także możliwość wyjazdu na Festiwal Tulipanów z noclegiem. Obie opcje zawierają zwiedzanie Amsterdamu z przewodnikiem. Wycieczka Amsterdam i Festiwal Kwiatów to doskonała możliwość poznania walorów stolicy Niderlandów. Biuro podróży Event-tours przykłada istotną rolę do jakości wycieczki. Wyjeżdżamy autokarem klasy lux. Dzięki czemu podróż na wycieczkę Amsterdam i Festiwal Kwiatów nie jest zbyt uciążliwa. Dodatkowe miejsce na nogi, toaleta, klimatyzacja to tylko niektóre z elementów komfortowego wyposażenia autokaru. Nocny przejazd to możliwość wypoczynku przed całym atrakcyjnym dniem. Festiwal kwiatów w Keukenhof to słynne dywany kwiatowe. Nawet najbardziej wybredni zachwycą się bogactwem kolorów i doskonałą organizacją zasadzeń. Na wycieczkę festiwal tulipanów z noclegiem zapraszamy z całego województwa zachodniopomorskiego.

Zwiedzanie Amsterdamu
Wycieczka do Amsterdamu
Wycieczka na Festiwal Kwiatów z noclegiem

TERMINY WYCIECZEK NA FESTIWAL TULIPANÓW Z NOCLEGIEM ZE SZCZECINA.

Termin wycieczki na Festiwal Tulipanów z noclegiem ze Szczecina dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę na Festiwal Tulipanów ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Najbliższy wyjazd: 21-23.04.2023 r.

Alternatywny wyjazd (bez noclegu): 14-16.04.2023 r.

SPRAWDŹ INNE TERMINY

Wycieczka Festiwal Kwiatów z noclegiem z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina