WYCIECZKA DO WILNA.

WYCIECZKA DO WILNA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Wilno to jedno z najpiękniejszych europejskich miast, stolica Litwy, która nieustannie zachwyca turystów. Nie brakuje tutaj licznych zabytków, które urzekają pod względem wyjątkowej architektury, a także restauracji, w których można spróbować pysznych, lokalnych przysmaków. Jeżeli nigdy nie mieli Państwo okazji poznać tego malowniczego miasta lub pragną odświeżyć wspomnienia, zachęcamy do poznania naszej oferty i skorzystania z niej. Wycieczka do Wilna to propozycja skierowana do każdego, kto kocha podróże i lubi poznawać nowe, fascynujące miejsca na Ziemi.

Ostra Brama Wilno

OFERTA WYCIECZKI DO WILNA

Jesteśmy biurem podróży organizującym wycieczki do Wilna. Wśród turystów cieszymy się dobrymi opiniami, które spowodowane są przede wszystkim otwartością na ich potrzeby. Zapewniamy przejazd autokarem klasy lux, który jest w stanie zagwarantować Państwu bezpieczną oraz w pełni komfortową drogę. Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem to opcja idealna dla osób, które pragną jak najwięcej dowiedzieć się na temat odwiedzanego miasta.

Góra Trzykszyska, Archikatedra, a także Cmentarz na Rosie to tylko niektóre z popularnych zabytków, które będą mieli okazję zobaczyć turyści korzystający z przedstawionej przez nas oferty. Wycieczki organizujemy na życzenie grup ze Szczecina oraz innych miast leżących na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Na życzenie naszych klientów wycieczkę do Wilna możemy zrealizować we wskazanym przez nich terminie, a jej program dopasować do konkretnych potrzeb uczestników.

CO JESZCZE UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO WILNA

Wycieczka może być wyprawą weekendową z co najmniej dwoma noclegami w komfortowym miejscu – hotelu lub ośrodku wypoczynkowym. Zapewniamy pełne wyżywienie oraz pokoje z węzłem sanitarnym. Hotel trzygwiazdkowy na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom i będzie miejscem, w którym każdy uczestnik wycieczki odpocznie po całym dniu zwiedzania. Poznawanie Wilna można również rozszerzyć o wycieczkę do Kowna, Kłajpedy, Druskiennik bądź białoruskiego Grodna.

Wycieczka na Litwę może być również zorganizowana w formie pielgrzymki do Matki Boskiej Ostrobramskiej. Podczas tego rodzaju wyprawy zapewniamy opiekę duszpasterską oraz przywiązujemy większą uwagę w programie merytorycznym do kwestii duchowych, chociażby poprzez wizytę w Świętej Lipce. Święte miejsca niewątpliwie wywrą niezwykłe wrażenie na każdym uczestniku wycieczki. Proponujemy niezwykle korzystne ceny oferowanych przez nas wycieczek, które będą spełnieniem marzeń wszystkich miłośników podróży. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

biuro podróży szczecin
Gora Trzech Krzyzy
Zamek Troki

TERMINY WYCIECZEK DO WILNA Z WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Terminy wycieczki do Wilna z województwa zachodniopomorskiego dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Wilna ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Wilna z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina