WYCIECZKA DO PORTUGALII ZE SZCZECINA

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO PORTUGALII

Portugalia to kraj pełen słońca. Dużo osób myśląc o Portugalii ma przed oczami obraz osoby, która spędza czas na pięknej plaży i pije dobrej jakości wino. Kraj ten ma jednak o wiele więcej do zaoferowania. Tutejsze miasta urzekają architekturą i malowniczym usytuowaniem. Jest to idealny kierunek na wakacje dla osób w każdym wieku. Gwarantuje piękne krajobrazy, dobre jedzenie, niezwykłą architekturę i idealną pogodę. Pomożemy w zorganizowaniu wycieczki marzeń do Portugalii.
Wycieczka do Portugalii

CO ZAWIERA WYCIECZKA DO PORTUGALII?

Dbamy o to, by przygotowana przez nas wycieczka do Portugalii dawała wgląd w historię i piękno tego kraju. Proponujemy zwiedzanie Lizbony, Faro, Porto i Bragi z przewodnikiem, który opowie o wszystkich tych miejscach, przybliżając ich historię oraz specyfikę. Lizbona zachwyci swą malowniczą architekturą, Faro zadziwi skalistymi wybrzeżami, Porto zaczaruje milionem kolorów, a Braga odkryje wiele historycznych sekretów. Portugalia z pewnością zapisze się w pamięci jako kraj niezwykle bogaty pod względem architektury i krajobrazu. Niewykluczone, że stanie się ulubioną wakacyjną destynacją. Jest to miejsce, gdzie można solidnie wypocząć i naładować akumulatory, a także zrobić mnóstwo zachwycających zdjęć.
W przygotowywaniu wycieczek jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do klientów. Długość pobytu wynosi co najmniej 7 dni, zależy ona od preferencji podróżujących. Zapewniamy zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym lub czterogwiazdkowym z pełnym wyżywieniem. Pokoje są dostępne z pełnym węzłem sanitarnym. Wybierane przez hotele zapewniają obsługę gości na najwyższym poziomie i gwarantują duży komfort w trakcie pobytu.
Dojazd do Portugalii również zależy od życzenia klientów. Umożliwiamy przejazd autokarem klasy lux. Podróż do Portugalii tym sposobem jest długa, dlatego bardzo ważne jest dla nas, by zapewnić w jej trakcie maksymalną wygodę. Wycieczka autokarem to dobre rozwiązanie dla dużych grup, które mają przy okazji możliwość zobaczenia wielu europejskich krajów zza szyby okien. Osobom, które preferują dotrzeć do Portugalii w szybszy i bardziej komfortowy sposób zapewniamy podróż samolotem. Ten wariant polecamy zwłaszcza w przypadku osób starszych i dzieci.
Zapraszamy wszystkie grupy zainteresowane wycieczką do Portugalii ze Szczecina i z całego woj. zachodniopomorskiego do kontaktu z nami. Mamy duże doświadczenie w organizacji wielu wyjazdów, m.in. wycieczek pobytowych dla seniorów, obozów młodzieżowych, wyjazdów rodzinnych. Swoją ofertę zawsze przygotujemy po rozmowie z klientem, który dokładnie określa swoje oczekiwania, co do długości wyjazdu, formy podróży oraz planu zwiedzania. Ze swojej strony służmy radą i podpowiedzią. Portugalia to w naszej ocenie jeden z tych krajów, który warto wybrać na wakacyjny odpoczynek. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo w trakcie całego wyjazdu. Jesteśmy przekonani, że Portugalia zagości w sercach naszych klientów na długo. Warto spełnić swoje marzenie i poprosić nas o pomoc w organizacji niezapomnianej wycieczki.
Wycieczka Ocean Atlantycki
Wycieczka do Lizbony
Wycieczka Porto

TERMINY WYCIECZEK DO PORTUGALII ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek do Portugalii ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolnym. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Portugalii ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-lin

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Portugalii z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina