WYCIECZKI WEEKENDOWE

LEGOLAND ZE SZCZECINA.

W dzisiejszym czasach zakup klocków Lego nie stanowi już problemu. Podobnie jak wycieczka do duńskiego Billund, gdzie mieści się legendarny i niesamowity Park Rozrywki – Legoland.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO LEGOLANDU.

Sama podróż autokarem to około 7 godzin licząc od momentu wyjazdu ze Szczecina. Z uwagi na fakt, iż Legoland jest otwarty zwykle od godziny 10.00, proponujemy wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd to okazja do wypoczynku przed całym dniem atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Legolandu. Jako jedne z nielicznych biur podróży, nasze Event-tours ma możliwość zakupu biletu w specjalnych cenach, co sprawia, że już sam koszt nabycia wycieczki jest połączony z biletem wstępu do Legolandu.

W sezonie turystycznym do Legolandu ze Szczecina jeździmy średnio raz w miesiącu.

CO OFERUJE LEGOLAND.

Gdy dojeżdżamy na miejsce już od samego początku przenosimy się w krainę baśni i świata klocków Lego. Przed głównym wejściem wita nas olbrzmi napis LEGOLAND Billund ze znanym logo na czerwonym tle. Dzieci radośnie cieszą się, a my dorośli czujemy się już spełnieni, choć tak naprawdę nie wiemy jeszcze jakie atrakcje czekają na nas tuż za bramą wejściową. A jest ich nie mało.

W Legolandzie znajdują się różne atrakcje – i to trzeba podkreślić -dla każego. Znajdziey między innymi miniatury autentycznych budowli (stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski, olbrzymi posąg Indianina, statua wolności i inne miniatury, związane zwłaszcza z tematyką duńską), karuzele, kina – z niesamowitymi filmami w wersji 3D, pontony na których możemy poczuć się jak na prawdziwym water rafting. Ponadto organizowane są także spektakle z udziałem aktorów.

W Legolandzie znajduje się również ponad 30-metrowej wysokości kolejka górska oraz hotel o nazwie „Hotel Legoland”. Park zajmuje powierzchnię 123 000 m².

W chwili pomiędzy atrakcjami możemy odpocząć w jednej z kilkudziesięciu knajpek z różnorakimi przekąskami.

Kiedy dzień dobiega końca, a Park powoli pustoszeje, przychodzi czas na zakup pamiątek w jedynym i niepowtarzalnym sklepie LEGO.

W podróż powrotną z Legolandu do Szczecina udajemy się około godziny 19.00. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji i niespodzianek. Do Szczecina przyjeżdżamy w godzinach nocnych.

TERMINY WYCIECZEK DO LEGOLANDU ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Legolandu ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Legolandu ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl