PROMOCYJNA OFERTA WYCIECZKI DO HEIDE PARK ZE SZCZECINA.

UWAGA! WPROWADZAMY PROMOCYJNĄ OFERTĘ DLA WYCIECZKI DO HEIDE PARKU.

ZGŁOŚ 10 OSÓB A WYJAZD DLA CIEBIE BĘDZIE BEZPŁATNY.

WARUNKI PROMOCYJNEJ OFERTY DO HEIDE PARKU ZE SZCZECINA.

Przedmiotem promocji jest wyjazd do Heide Parku. W ramach promocji oferujemy darmowy przejazd, darmowe ubezpieczenie i darmowy bilet wstępu dla osoby, która zgłosi na wycieczkę co najmniej 10 osób, które opłacą koszt wyjazdu tj. 239,00 zł – dzieci i młodzież (do 18 r.ż) lub 259,00 zł – dorośli.

Jednocześnie informujemy, iż dokumentami uprawniającymi do przekroczenia granicy RP jest ważny dowód osobisty lub paszport, który bezwzględnie należy mieć ze sobą podczas wycieczki.

W przypadku osób niepełnoletnich przebywających pod opieką opiekuna prosimy w wiadomości zwrotnej o podanie numeru telefonu do jednego z rodziców.

Numer polisy wraz z potwierdzeniem ubezpieczenia grupy zostanie Państwu przesłany po skompletowaniu danych niezbędnych do zgłoszenia ochrony ubezpieczeniowej.

Organizator wycieczki posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod nr 28/14 prowadzony przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, co sprawia, że jest licencjonowanym biurem podróży, posiadającym uprawnienia i zabezpieczenia finansowe do organizacji wycieczek na terenie całej Europy.

Szczegółowe warunki promocji dostępne są pod nr tel. 669 44 91 99 lub adres e-mail: biuro@event-tours.pl

Nie czekaj. Liczba miejsc jest ograniczona!

UWAGA:

*DOPUSZCZAMY UDZIAŁ W WYCIECZCE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH – ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ – 10,00 zł/osoba. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

**Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń.

 

Zaproszenie do udziału w wycieczce do Heide Parku ze Szczecina.

W otwartym w 1978 roku Heide Park Resort w pobliżu Soltau atrakcje zapierają dech w piersiach. Położony w pięknym kompleksie ogrodów o powierzchni 900 000 m² obiekt należy do największych parków rozrywki w Niemczech.

Chcesz poznać świat z zupełnie nowej perspektywy? Zawiśnij do góry nogami w pętli kolejki górskiej „Limit”, a następny wyścig Formuły 1 będzie dziecinną igraszką. Esteci nie mogą oderwać wzroku od nostalgicznej drewnianej kolejki górskiej „Colossos”. Filigranową konstrukcję kolejki tworzą tysiące skręconych ze sobą drewnianych belek. Nie ma tu wprawdzie pętli, ale nie spodziewaj się spokojnej przejażdżki – „Colossos” pędzący z prędkością 120 km/h jest najszybszą i najwyższą drewnianą kolejką górską na świecie. Spadanie, latanie, strach i krzyk: perspektywa nie myli, zapierająca dech w piersiach przejażdżka na „Krake”, pierwszej niemieckiej kolejce „nurkującej”, zaczyna się od morderczego zjazdu pionowo w dół, co nie tylko zwiększa dreszczyk oczekiwania na przejażdżkę, lecz również zapewnia potężny skok adrenaliny. Pełne mocnych wrażeń wyzwania oczekują również w poszczególnych obszarach tematycznych, takich jak Kraina Zapomnianych, Transylwania, Zatoka Piratów itd. Przygotowano tu również doskonałą ofertę dla najmłodszych, która wzbudzi radość każdego dziecka. A dla gości, którzy wolą oszczędzać swoje zasoby adrenaliny, Heide Park oferuje oprócz regularnych imprez również liczne pokazy delfinów, lwów morskich, piratów, sztukmistrzów i akrobatów. Niepowtarzalność wizyty w parku zapewniają nie tylko liczne atrakcje, lecz również wspaniały zespół pracowników.

Heide Park Resort oferuje szereg atrakcji również dla najmłodszych gości. Mogą godzinami bawić się, broić, wspinać się i chlupać w wodzie, jeździć na fantastycznych karuzelach, przemierzać zaczarowany świat lub przez jeden dzień być pilotem, żeglarzem, marynarzem, maszynistą w lokomotywie lub kierowcą Formuły 1. Dziki Zachód w wersji dla dzieci – Lucky Land – przeznaczony jest głównie dzieci poniżej 12 roku życia, już odważne trzylatki mogą zasiąść z rodzicami w dużych drewnianych beczkach diabelskiego młyna. Wielką atrakcją dla dzieci jest również indiańska kolejka górska i wielki plac zabaw. Kto chciałby spędzić tu kilka dni, może zatrzymać się w Holiday Camp i w korzystnej cenie przenocować w jednym z 81 kolorowych drewnianych domków. Przestronne wnętrze 4-gwiazdkowego hotelu Port Royal zaaranżowane jest w stylu kryjówki piratów. W hotelu tym znajduje się 166 pirackich pokojów z licznymi udogodnieniami dla dzieci.

 

Pozostałe informacje organizacyjne wycieczki do Heide Parku ze Szczecina.

Kasy otwierane są o 9. Po zakupie biletów przez pilota wycieczki oraz po ich rozdysponowaniu wśród uczestników można przejść przez pierwsze bramki do „przedsionka” Heide Parku. Należy mieć na uwadze, tzw. procedurę bezpieczeństwa związaną z kontrolą osób wchodzących oraz kontrolą bagażu podręcznego, która ma zapobiec wnoszeniu na teren parku niebezpiecznych przedmiotów. Druga Brama do właściwego parku otwierana jest o 10. Do tego czasu możemy w „przedsionku” wypić kawę, zjeść coś z piekarni, skorzystać z toalet, zakupić pamiątki (i zanieść do autokaru, jednak przy wychodzeniu przez bramki trzeba upomnieć się o pieczątkę u strażnika w kanciapce. Inaczej nas nie wpuszczą z powrotem! Na każdy dzień jest inny wzór pieczątki).Po lewej mamy niewielki plac zabaw z dwupiętrową karuzelą w starym stylu. Fajna sprawa dla ruchliwych dzieciaków.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl