WYCIECZKA DO FRANCJI ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO FRANCJI ZE SZCZECINA

W szerokiej ofercie Biura Podróży Event Tours znajdują się między innymi kilkudniowe wycieczki do Francji. Polecamy wyjazdy szczególnie dla grup zorganizowanych, głównie ze Szczecina, ale także z całego województwa zachodniopomorskiego. Biuro Podróży Event Tours z przyjemnością organizuje wycieczki dedykowane seniorom, jak i obozy, z których korzystają grupy młodzieżowe. Warto zwrócić uwagę, że konkretny kierunek podróży oraz termin wycieczki ustalany jest na mocy ustaleń zawieranych pomiędzy klientami a pracownikami biura, przy czym biuro oferuje wycieczki, które trwają co najmniej cztery dni.
Biuro zapewnia przejazd autokarem klasy lux, w wygodnych fotelach, w klimatyzowanym bądź ogrzewanym wnętrzu, z pasami bezpieczeństwa na każdym fotelu. Dlatego mamy gwarancję, że pokonanie setek kilometrów, w tym przejazd na miejsce i poruszanie się po francuskich drogach nie będą zanadto męczące dla podróżujących. Istnieje jednak również możliwość skorzystania z dogodnego połączenia lotniczego, co umożliwi zdecydowane skrócenie czasu podróży i dodatkowo przyczyni się do poprawy komfortu dotarcia na miejsce.

Wycieczka do Francji

CO UWZGLĘDNIAJĄ WYCIECZKI DO FRANCJI

Program wycieczki jest dostosowany do preferencji grupy, jednak warto zwrócić uwagę na wybrane przez biuro najciekawsze, polecane do zwiedzania atrakcje. Na trasie wycieczki wyjazdu znajduje się oczywiście urzekający od wieków Paryż. W światowej stolicy kultury istniej możliwość zobaczenia i zwiedzenia monumentalnej Wieży Eiffla, czerpania niezapomnianych wrażeń z obcowania z dziełami sztuki zebranymi w Wersalu i Luwrze. Podróżni zobaczą inne słynne budowle, takie jak Łuk Triumfalnego czy poszkodowana w niedawnym pożarze Katedra Notre Dame. Atrakcją samą w sobie będą spacery nad Sekwaną i niezapomniane, pełne kulinarnych uniesień chwile w paryskich barach, kawiarniach i restauracjach.
Innym równie gorąco polecanym do zwiedzania miastem jest przepiękny Lyon, gdzie znajdują się między innymi Katedra Św. Jana Chrzciciela, Bazylika Notre-Dame de Fourviere i niepowtarzalny, rozległy XIX-wieczny park de la Tete d’Or.
Na zwiedzających czeka również chętnie odwiedzana przez globtroterów Tuluza. Tutaj wśród najbardziej godnych polecenia miejsc znajdują się słynne budowle sakralne, takie jak okazała XI-wieczna romańska bazylika Saint-Sernin de Toulouse czy klasztor Couvent des Jacobins. Osoby ceniące sobie ciekawe rozwiązania architektoniczne i urbanistyczne na pewno urzeknie elegancka dzielnica Capitole de Toulouse, natomiast turyście w każdym wieku mają szansę na skorzystanie z atrakcji przygotowanych przez prawdziwie kosmiczne miasto Cite de l’Espace. To oczywiście nie wszystkie zalecane miejsca do zwiedzania we Francji, kraju urzekającego zróżnicowanymi krajobrazami, wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną kuchnią. Wycieczki do Francji to oczywiście możliwość skorzystania z atrkacji jakie oferują parki rozrywki wspaniały Park Asterixa oraz słynny Disneyland. Wszystkie te propozycje znajdziemy w ofercie Biura Podróży Event-tours.
Poczucie komfortu podczas podróży zostanie dopełnione poprzez możliwość skorzystania z noclegów w trzygwiazdkowych lub czterogwiazkowych, co ważne – sprawdzonych hotelach. W każdym hotelu do dyspozycji gości pozostawać będą pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i restauracje oferujące całodniowe wyśmienite, pełne typowo francuskich akcentów wyżywienie.

Wieża Eiffla
Wycieczka do Francji
Lyon

TERMINY WYCIECZEK DO FRANCJI ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek do Francji ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolnym. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Francji ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczki do Francji z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina