WYCIECZKA DO BUDAPESZTU

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

WYCIECZKA DO BUDAPESZTU.

Budapeszt jest stolicą, a także największym miastem położonym w pięknych Węgrzech. Zlokalizowane w północnej części kraju, nad drugą co do długości rzeką w Europie, czyli Dunajem, jest chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Budapeszt to miasto historyczne, które obfituje w liczne zabytki, muzea, teatry oraz inne miejsca warte odwiedzenia. Niezwykle rozwinięta jest tutaj turystyka, toteż nie brakuje atrakcji turystycznych dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Jeżeli jeszcze nie mieli Państwo okazji zwiedzić malowniczej stolicy Węgier, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, która z pewnością przypadnie Wam do gustu i sprawi, że będziecie mogli przeżyć fascynującą przygodę.

Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wycieczki do Budapesztu ze Szczecina, jednak nasza oferta skierowana jest również do osób zamieszkujących inne miasta zlokalizowane na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ciesząc się pozytywnymi opiniami naszych klientów. Zapewniamy bezpieczne i w pełni komfortowe przejazdy autokarami klasy lux. Wielodniowa wycieczka ze Szczecina do Budapesztu z pewnością będzie doskonałym pomysłem zarówno w przypadku osób samotnych, jak i par, a także rodzin z dziećmi czy grup znajomych. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem zagwarantuje Państwu poznanie najważniejszych punktów tego urokliwego miasta oraz dotarcie do najważniejszych miejsc.

Osoby, które zdecydują się na przygotowaną przez nas ofertę, mogą liczyć na wiele atrakcji specjalnych, które z pewnością umilą wycieczkę. Jedną z nich jest rejs statkiem po Dunaju. Wiatr we włosach, zapach wody oraz węgierskie promienie słońca z pewnością pozostaną na długo w Państwa pamięci. Ponadto osoby ceniące sobie poznawanie innych kultur mogą liczyć na ciekawą rozrywkę, jaką będzie wieczór z tańcami cygańskimi. Te oraz wiele innych atrakcji są na wyciągnięcie Państwa ręki.

JAK CZĘSTO REALIZUJEMY WYCIECZKI DO BUDAPESZTU?

Wycieczki organizujemy cyklicznie. Najbliższy termin to majówka 2019. Mimo że zostało do niej jeszcze trochę czasu, warto zaplanować wolne dni i wykorzystać je w efektywny sposób. Wspaniałe kilkudniowe wycieczki na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom. Na życzenie grup turystycznych oraz grup szkolnych wycieczki do Budapesztu możemy zrealizować we wskazanym przez klientów terminie. Program każdej wycieczki dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań każdej grupy. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług i przeżycia niesamowitej, niezapomnianej przygody.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO BUDAPESZTU.

Podróż autokarem to około 12 godzin licząc od momentu wyjazdu ze Szczecina. Z uwagi na fakt, iż Budapeszt położony jest o ok 1020 km od Szczecina, naszą wycieczkę rozpoczynamy zwykle w godzinach porannych, unikając w ten sposób nadmiernego ruchu drogowego. Przejazd to okazja do wypoczynku przed kilkoma dniami pełnych atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Budapesztu. Podróż to także okazja do podziwiania pięknych krajobrazów i miast. Przejeżdżamy przez Berlin, Drezno, Pragę, Brno oraz Bratysławę oraz podziwiając m.in. rzeki Łabę, Wełtawę oraz Dunaj..Jako jedne z nielicznych biur podróży, nasze Event-tours zaprasza Państwa do zwiedzania Warszawy z własnym systemem słuchawkowym Tour-Guide, dzięki, któremu uczestnicy otrzymują informacje bezpośrednio od przewodnika w znakomitej jakości.

CO OFERUJE PROGRAM WYCIECZKI DO BUDAPESZTU.

Nasz program majówkowej wycieczki do Budapesztu przewiduje zwiedzanie miasta z częściowym wykorzystaniem autokaru. Zwiedzanie rozpoczynamy od wizyty na terenie Parlamentu, zobaczymy dodatkowo Plac Bohaterów, Park Miejski i Zamek Vajdahunyad.

W drugim dniu zobaczymy m.in. Aleję Andrassy, Bazylikę św. Stefana, Centralną Halę Targową oraz Mosty Budapesztu: Elżbiety, Małgorzaty, Wolności i Łańcuchowy. Wieczorem zapraszamy na kolację połączoną z tańcami cygańskimi.

Trzeciego dnia pobytu zwiedzimy z przewodnikiem Basztę Rybacką, Zamek Królewski. Przepłyniemy się statkiem wycieczkowym po Dunaju a po zmroku wjedziemy na Górę Gellerta.

W podróż powrotną  do Szczecina udajemy się w czwartym dniu pobytu po śniadaniu około godziny 9.00. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek. Do Szczecina przyjeżdżamy około godziny 22.00.

TERMIN WYCIECZKI DO BUDAPESZTU ZE SZCZECINA.

Najbliższy terminy wycieczki do Budapesztu ze Szczecina to 30.04-04.05.2019 r. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Budapesztu ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

 

Wycieczka do Budapesztu z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.

 

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH AUTOKARÓW.