WYCIECZKA DO BERLINA

Zapraszamy na wyjazd pod nazwą: wycieczka do Berlina. W stolicy Niemiec nie sposób się nudzić. Liczne zabytkowe budynki, urokliwe place oraz muzea kryjące w swoich zbiorach największe dokonania ludzkości, czynią z tego miasta obowiązkowy punkt dla wszystkich miłośników sztuki i historii oraz tych, którzy po prostu są ciekawi, jak prezentuje się największe miasto naszych zachodnich sąsiadów. Podczas oferowanej przez biuro Event Tours wycieczki jednodniowej ze Szczecina do Berlina, wraz z przewodnikiem odwiedzą Państwo wszystkie najważniejsze punkty tej metropolii. W planie znalazła się atrakcyjna zarówno pod względem edukacyjnym, jak i wizualnym, Wyspa Muzeów z takimi perełkami jak Muzeum Pergamońskie i Stara Galeria Narodowa oraz zabytki sakralne (ze wzniesioną w stylu włoskiego renesansu, wspaniałą Katedrą Berlińską z przełomu XIX/XX w. na czele). W trakcie wycieczki przespacerują się Państwo linią Muru Berlińskiego (do dzisiaj obecne są zarówno dłuższe, jak i pojedyncze jego fragmenty) i odwiedzą zachowane, legendarne już obecnie przejście graniczne Checkpoint Charlie, na którym zgromadzono m. in. kolekcję zdjęć z okresu Zimnej Wojny i podzielonych Niemiec.

CO OFERUJE NASZA WYCIECZKA DO BERLINA.

Nasza wycieczka do Berlina obejmie także wędrówkę historyczną aleją Unter den Linden, uważaną za jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic miasta, a także Plac Paryski i stojącą na nim Bramę Brandenburską. Uniwersytet Humboldta, Reichstag, Nowy Odwach, Plac Poczdamski, Dworzec ZOO – te oraz wiele innych obiektów znanych z historii czy literatury będą mieli Państwo okazję zobaczyć na żywo i dowiedzieć się więcej na ich temat. Współpracujemy ze znakomicie wyszkolonymi, doświadczonymi przewodnikami, którzy przez cały czas będą do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Z wycieczki wrócą Państwo bogatsi o nową wiedzę. Gwarantujemy, że każdy kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, przy okazji edukując się i poznając świat, z wyjazdu do Berlina wróci w pełni usatysfakcjonowany.
W cenie proponowanej przez nas wycieczki jest przejazd autokarem klasy Lux i zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zawarte zostały w niej także ubezpieczenie pasażerów oraz koszt wszystkich koniecznych opłat drogowych i autostradowych oraz parkingów.

POZOSTAŁE WYCIECZKI DO BERLINA

Biuro podróży Event Tours organizuje także na życzenie wycieczki dla grup szkolnych oraz turystycznych. Wyróżnia nas elastyczność, dzięki której bez problemu dostosujemy program zwiedzania pod konkretne oczekiwania danej grupy. Z pewnością warto odwiedzić z nami to największe miasto Niemiec o burzliwej przeszłości, a zarazem miasto partnerskie Szczecina.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ DO BERLINA?

Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Berlina ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

SPRAWDŹ INNE NASZE PROPOZYCJE:

WYCIECZKA FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN

WYCIECZKA JEDNODNIOWA DO BERLINA

WYCIECZKA JARMARK BOŻONARODZENIOWY BERLIN

WYCIECZKA JARMARK BOŻONARODZENIOWY NEUBRANDENBURG

WYCIECZKA DO PRAGI

WYCIECZKA DO BUDAPESZTU

WYNAJEM AUTOKARÓW

USŁUGI PRZEWODNIKA WYCIECZEK

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W KARKONOSZACH

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH AUTOKARÓW

Wycieczka do Berlina z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.