Sylwester Tropical Islands

Sylwester całą rodziną w tropikach? Brzmi niewiarygodnie, ale jest to jak najbardziej możliwe, a dodatkowo nie wymaga długiej podróży i portfela wypchanego pieniędzmi. Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę pod nazwą Sylwester w Tropical Islands znajdujących się w okolicach Berlina. Jest ona polecana rodzinom z dziećmi.

Plan wycieczki i organizacja

Termin wycieczki to 31.12.2019, czyli ostatni dzień roku – wszak to Sylwester w Tropical Islands. Przejazd odbędzie się ze Szczecina autokarem klasy lux, który zapewnia duży komfort podróży i bezpieczeństwo. Wyspa Tropikalna pod Berlinem to nasz cel. W godzinach 18.30-22.30 przygotowaliśmy dla dzieci specjalny program animacyjny. Z pewnością nikt nie będzie się nudził! Wspólnie powitamy także Nowy Rok. W podróż powrotną udamy się o 2.00 w nocy. Powrót przewidywany jest w dniu 1.01.2010 r. o godz. 4.00. Będzie więc chwila na odpoczynek po udanej sylwestrowej nocy.

Dlaczego warto udać się na Wyspę Tropikalną?

Wyspa Tropikalna to jedyny tego typu park rozrywki w Europie. Zapewnia słoneczną atmosferę nawet w deszczowe i zimne dni. To tutaj znajduje się najwyższa zjeżdżalnia wodna w Niemczech. W parku zobaczyć można także największy zadaszony las tropikalny świata. Nie brakuje tu basenów, łaźni i saun. Znaleźć tu można także… plaże! Dostępne są tu liczne obiekty sportowe i strefy fitness oraz 12 lokali gastronomicznych i wiele barów – każdy znajdzie więc coś dla siebie! Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszą się tropikalne rośliny, które można zobaczyć w parku na własne oczy. Z myślą o najmłodszych przygotowanych zostało także wiele placów i miejsc do zabaw.

Wyspa Tropikalna to miejsce, które zachwyci dzieciaki i sprawi im dużo frajdy. Będzie to także idealne miejsce na wypoczynek dla dorosłych, niezależnie czy chcą spędzić czas mniej lub bardziej aktywnie. Ogromna różnorodność atrakcji sprawia, że nie sposób jest się tutaj nudzić!

Kilka powodów dlaczego warto jechać na Sylwestra!

Noc Sylwestrowa to magiczny moment, który warto spędzić w rodzinnym gronie. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Po pierwsze dlatego, że gwarantujemy doskonałą organizację. Regularnie zabieramy naszych klientów na Wyspę Tropikalną. To miejsce nie ma dla nas tajemnic. Służymy więc radą i pomocą, jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Zapewniamy bezpieczny i komfortowy przejazd. Wszystko za sprawą autokarów klasy lux. Są one w idealnym stanie technicznym, a nasz doświadczony kierowca wie, którędy jechać, by szybko i sprawnie dotrzeć na miejsce. Dużym atutem jest także cena naszej wycieczki. Za niewielką kwotę cała rodzina przenieść może się w inną rzeczywistość i poczuć się jak na rajskich wyspach. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas miejsce, czyli Wyspa Tropikalna to strzał w dziesiątkę! Park ten zachwyca i dostarcza wielu wrażeń.

Warto w środku zimy udać się w ciepłe i pełne słońca miejsce. Sylwester to idealna okazja, by odpocząć od trosk dnia codziennego. Nasza wycieczka to świetna propozycja dla całych rodzin. Bilety są dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 669 44 91 99. Nie ma co się zastanawiać – Nowy Rok tuż, tuż!

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

 

SPRAWDŹ INNE NASZE PROPOZYCJE:

WYNAJEM AUTOKARÓW

USŁUGI PRZEWODNIKA WYCIECZEK

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W KARKONOSZACH

Wycieczka Sylwestrowa do Tropical Islands z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina, Poznania, Gorzowa, Zielonej Góry.