O nas

Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją usług o charakterze turystycznym, sportowym oraz kulturalnym. Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, posiadającym wpis do rejestru organizatorów turystyki – nr wpisu 28/14, zgodnie z decyzją Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Posiadamy specjalną polisę organizatora turystyki wystawioną przez T.U. Inter Polska S.A. gwarantującą m.in. zakwaterowanie naszych klientów w miejscu pobytu przez cały okres umowy zawartej przez klienta
z naszą firmą jak również powrót do miejsca ich zakwaterowania.

Jednocześnie wskazać należy, iż posiadamy ubezpieczenie OC sygnowane przez T.U. Inter Polska S.A.

w ramach prowadzonej działalności na sumę gwarancyjną 100 000,00 zł.

Wszyscy nasi klienci objęci są dodatkowym ubezpieczeniem od NNW począwszy od dnia rozpoczęcia korzystania z usług naszej firmy aż do dnia zakończenia świadczenia usług.

Dla nas najważniejsza jest rzetelność i jakość usług oferowanych w przystępnej cenie, bo tylko one wpływają na zadowolenie klienta.

Jesteśmy ludźmi, których połączyła pasja do podróży. Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę z podróżami, często korzystaliśmy z agencji turystycznych. Jednak bardzo trudno było nam znaleźć taką, która oferowałaby wyjazdy jedynie sprawdzonych organizatorów.

Dlatego w roku 2010 postanowiliśmy przygotować projekt, który idealnie wpasuje się w rynek usług turystycznych i wypełni tę lukę. Sami zaczęliśmy nawiązywać kontakty z najlepszymi firmami działającymi w branży turystycznej.

Teraz postanowiliśmy podzielić się zdobytą wiedzą z zakresu organizacji wspaniałych wyjazdów także z innymi turystami. Dzieckiem naszej skrupulatnej pracy jest właśnie ten wyjątkowy projekt – Event-Tours.

SPORT

organizacja wyjazdów turystyczno-sportowych, które zainteresują przede wszystkim klientów pragnących połączyć podróże oraz zwiedzanie z udziałem w zawodach sportowych.

KULTURA

organizacja wyjazdów turystyczno-kulturalnych, które zainteresują przede wszystkim klientów pragnących połączyć podróże oraz zwiedzanie wraz z udziałem w imprezach o charakterze kulturalnym.

PODRÓŻE

organizacja pobytów grupowych w najpiękniejszych zakątkach Polski i Europy.

.
Przeżyj wyjątkową przygodę z Event-Tours.