Podróże

„Kto podróżuje, ten żyje dwa razy…” – H. Ch. Andersen

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty turystycznej.

Klasyczna turystyka w naszym ujęciu to nie tylko nudny przejazd autokarem, monotonne zwiedzanie obiektów czy zwykłe zakwaterowanie w hotelu. Oferujemy nowy wymiar usługi turystycznej. Wszystkich szczegółów na tym etapie nie możemy oczywiście zdradzić. Zapewniamy jednak, iż wyjazdy z nami nie są nudne, ani sztampowe. Nasze imprezy turystyczne są przygotowywane przez pasjonatów podróży, którzy uczestniczyli przez lata jako klienci w wyjazdach organizowanych przez inne biura podróży. Znamy więc wszelkie niedoskonałości i utrudnienia z którymi spotyka się uczestnik wyjazdu, ponieważ przez bardzo długi czas sami byliśmy klientami.

Tym samym postawiliśmy sobie za cel aby nasze usługi były ciekawe dla każdego a co istotne – miałybyć na każdą kieszeń. Profesjonalizm a zarazem pasja z jakimi realizujemy powierzone nam zadania sprawia, że cechuje nas elastyczność i konkurencyjne ceny.

Dla nas każda grupa turystów, nawet najmniejsza jest ważna. Do każdej imprezy turystycznej podchodzimy z dużym zaangażowaniem, zwracając uwagę na wszelkie, nawet najdrobniejsze, aspekty imprezy turystycznej. Pomagamy, doradzamy i podpowiadamy co warto zobaczyć, na co zwrócić uwagę, jak również co pominąć.

Oferujemy klasyczne wycieczki jednodniowe i wielodniowe dla szkół, firm, organizacji społecznych, związków emerytów oraz dla każdego chcącego przeżyć wyjątkową przygodę turystyczną z naszą firmą.