WYCIECZKI SZKOLNE ZE SZCZECINA.

Szkoła powinna przede wszystkim edukować, jednak formy takiej edukacji mogą być bardzo zróżnicowane. Poznawanie świata w teorii z pewnością nie przyniesie takich efektów, jak w praktyce. Właśnie dlatego w prawidłowym rozwoju dziecka, w kształtowaniu jego świadomości i poszerzaniu rozległej wiedzy historycznej, społecznej czy geograficznej, ważną rolę odgrywają wycieczki szkole. Zarówno te do pobliskich miejsc, lasów, muzeów czy skansenów, jak i dalsze, również za granicę. Pamiętajmy jednak, że zanim maluch pozna inne kultury, smaki oraz obyczaje, warto, aby poznał nasz kraj ojczysty, który również ma się czym pochwalić. Morze, góry, Mazury – to tylko niektóre regiony, które mają naprawdę wiele do zaoferowania.

NASZ POMYSŁ NA WYCIECZKI SZKOLNE Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Jak powinna wyglądać dobrze zorganizowana wycieczka z udziałem dzieci? Przede wszystkim ważne jest bezpieczeństwo. Maluchom trzeba zapewnić bezpieczny dojazd, a co za tym idzie – znaleźć sprawdzonego przewoźnika oraz odpowiedni autokar, który zapewni komfortową podróż. Ponadto trzeba opracować plan wycieczki, który będzie odpowiednio dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań małych turystów.

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem w branży, które zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych ze Szczecina, a także z innych miejscowości należących do województwa zachodniopomorskiego. Organizujemy super wycieczki szkolne, które z pewnością zachwycą każde dziecko oraz jego rodziców. Proponujemy zarówno wycieczki po Polsce, jak i podróże zagraniczne. Dysponujemy niezwykle bezpiecznymi oraz nowoczesnymi autokarami, które gwarantują najwyższą wygodę podczas jazdy. Nasze autokary są zawsze czyste i prawidłowo serwisowane, dzięki czemu podróż z naszym biurem nie jest powodem do jakichkolwiek obaw. Dysponujemy również bardzo profesjonalną, miłą i wesołą kadrą przewodników turystycznych, którzy są w stanie zainteresować swoimi opowieściami wszystkich i w atrakcyjny sposób zaprezentować miejsca godne podziwu. Z nami z pewnością nikt nie będzie się nudził, a wycieczki dadzą wiele frajdy. Wyjątkowe wspomnienia na pewno na długo utkwią w pamięci małych turystów.

Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta spotka się z Państwa uznaniem zarówno ze względu na nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo, jak i otwartość na potrzeby dzieci. Pragniemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, a wraz z wysoką jakością proponujemy atrakcyjne ceny, które również należą do atutów naszego biura turystycznego. Mamy nadzieję na współpracę.

Wycieczki szkolne będą dla dzieci w każdym wieku świetną odskocznią od codziennych zajęć, a także dostarczą wiele nowej wiedzy i niezapomnianych przeżyć. Warto pamiętać, że poprzez dobrą zabawę również można uczyć i to niezwykle efektywnie. Zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty, która na pewno da Państwu możliwość zorganizowania fantastycznej wyprawy dla dzieci. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi konsultantami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH AUTOKARÓW

Rezerwuj już dziś w naszym biurze podróży.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr tel. 669 449199

lub e-mail: biuro@event-tours.pl

SPRAWDŹ ON LINE OFERTĘ NASZYCH WYCIECZEK.

Naszym celem jest zagwarantowanie najniższych cen za Twoje wczasy, przeloty, hotele i parking. W związku z tym nie posiadamy drogiego call center, dzięki czemu wszystkie oszczędności z tym związane możemy przekazać Tobie w postaci najniższych cen wakacyjnych wojaży.

Czuj się pewnie i bezpiecznie zamawiając wycieczki u nas dzięki:
– gwarancji najniższej ceny
– braku ukrytych kosztów
– gwarancji spokojnej głowy
– gwarancji finansowej Towarzystwa Ubezpieczeniowego Inter Polska S.A.