OBÓZ NARCIARSKI W CZECHACH

OBÓZ NARCIARSKI WYJAZD ZE SZCZECINA

Biuro podróży Event Tours zaprasza na obóz narciarski dla dzieci i młodzieży w Karkonoszach. Zapraszamy wszystkich spragnionych białego szaleństwa, niezależnie od tego, czy i jak potrafią już jeździć na nartach, czy będzie to dopiero ich pierwsze zetknięcie z nimi. Zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani uczestnicy bez problemu odnajdą się na organizowanym przez nas zimowisku. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy będą uczyć, podpowiadać i dzielić się swoimi doświadczeniami. Współpracujący z nami szkoleniowcy pracują na zasadzie indywidualnego podejścia do każdego z uczestników, co gwarantuje skuteczność nauki i satysfakcję z przebytego kursu w każdym przypadku. Urokliwe karkonoskie krajobrazy, świeże powietrze oraz celująco przygotowane trasy narciarskie tylko czekają na śmiałków, gotowych podjąć albo kontynuować kształcenie w tej pasjonującej dyscyplinie sportowej.

CO OFERUJEMY PODCZAS OBOZY NARCIARSKIEGO.

Biorącym udział w organizowanych przez nas zimowiskach zapewniamy zakwaterowanie we współpracujących z nami od lat ośrodkach, znajdujących się w malowniczo położonych kurortach wypoczynkowych po stronie czeskiej, u południowych stóp Karkonoszy, takich jak Pec pod Sněžkou i Malá Úpa. Pełen koszt wycieczki obejmuje noclegi, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), ubezpieczenie oraz przejazd komfortowym autokarem, spełniającym wszystkie zasady bezpieczeństwa wymagane prawnie Polsce. Do ceny wliczona jest już także opłata za naukę jazdy na nartach pod okiem instruktora, opieka wychowawców oraz pilota wycieczki. Wystarczy więc zaopatrzyć pociechę w kieszonkowe i wysłać ku białej przygodzie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OFERTĘ OBOZU NARCIARSKIEGO W CZECHACH?

Wyjazd na zimowisko do Czech z naszym biurem podróży to jednak nie tylko narciarskie szaleństwo. Poza nauką jazdy program oferowanej wycieczki obejmuje także wypady krajoznawcze, podczas których uczestnicy mają szansę dowiedzieć się więcej o historii regionu i poznają ciekawostki dotyczące Karkonoszy. Dla urozmaicenia pobytu przewidziane są liczne konkursy i gry na śniegu, dzięki którym dzieci maksymalnie wykorzystają możliwości, jakie oferuje im wyjazd z Event Tours. Podczas zimowiska nie ma czasu na nudę i zbijanie bąków. Każdy dzień wypełniony jest po brzegi nowymi doświadczeniami i nauką. Wykorzystujemy każdą chwilę. Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim pociechom maksymalną dawkę ruchu na świeżym powietrzu i niesamowite przeżycia, które na długo zostaną w ich pamięci, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Warto od najmłodszych już lat próbować zaszczepiać dzieciom hobby, które pozwoli im z radością się realizować bez trwonienia czasu przed komputerem. A kto wie – być może fascynacja narciarstwem zostanie w nich na dłużej?

SKĄD WYJEŻDŻAMY NA OBÓZ NARCIARSKI DO CZECH.

Nasze biuro działa w Szczecinie i z tego miasta planujemy większość wyjazdów, jednak bez problemu zorganizujemy również transport z mniejszych miejscowości położonych w woj. zachodniopomorskim. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty zimowisk i doradzimy, służąc wieloletnim doświadczeniem w planowaniu wyjazdów zorganizowanych dla dzieci i młodzieży.

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE NA OBÓZ NARCIARSKI W CZECHACH?

Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu miejsca na obóz narciarski. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

Obóz narciarski w Czechach z:  Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.

 

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

WYCIECZKA DO BERLINA

WYCIECZKA FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN

WYCIECZKA DO KOPENHAGI

WYCIECZKA DO AMSTERDAMU

WYCIECZKA DO BUDAPESZTU

WYCIECZKA DO PRAGI

WYNAJEM AUTOKARÓW

USŁUGI PRZEWODNIKA WYCIECZEK

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W KARKONOSZACH

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH AUTOKARÓW