HANSA PARK ZE SZCZECINA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN.

Zapraszamy na wycieczkę do Hansa Park – jedynego parku rozrywki w Niemczech, który położny jest nad samym morzem. Nasza oferta dostępna jest w kilku terminach. Połącz komfort podróży i zabawy we wspaniałym Hansa Parku.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO HANSA PARKU.

Nasz pomysł na wycieczkę do Hansa Parku to połączenie komfortu podróżowania wraz ze wspaniałą zabawą. Zaczynamy oczywiście od przejazdu autokarem klasy LUX. Wyjeżdżamy ze Szczecina w godzinach nocnych w sobotę, tak aby około 5 godzinach dojechać do Hansa Parku. Przewidujemy, aby po przyjeździe była chwila do przygotowania się do wstępu do Hansa Parku. Sam przejazd zaś to okazja do wypoczynku przed całym dniem atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Hansa Parku.

W sezonie turystycznym wycieczki do Hansa Parku ze Szczecina realizujemy co najmniej dwukrotnie, a na życzenie grup – jeszcze częściej.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ DO HANSA PARKU?

Przyjazd do Hansa Parku to przygoda, która rozpoczyna się już przy mijaniu bramy głównej Parku, wspaniałe nagłośnienie i efekty świetlne sprawiają, że krew w żyłach zaczyna płynąć szybciej, a adrenalina zaczyna dawać znać o sobie. Pośród pięknie rozplanowanej roślinności i w otoczeniu hanzeatyckiej architektury, na terenie 46 ha rozmieszczono ponad 125 atrakcji różnego rodzaju. Nie będą się tu nudzić rodziny z małymi dziećmi, ale znajdą coś dla siebie także miłośnicy adrenaliny. Na wszystkich uczestników czekają aż 35 kolejeki w różnych formach przejażdżek. W sezonie 2015 uruchomiony został nowy hyper coaster Przysięga Kärnan, który przy wysokości 73 m jest jednym z 3 największych roller coasterów w Europie. Długość jego toru będzie wynosi aż 1235 m, co zapewnia niesamowite doznania.

W Hansa Parku odbywa się też wiele pokazów teatralnych, kinowych, magicznych, cyrkowych czy multimedialnych. Warto odwiedzić festiwal świateł, kolorów i muzyki „Jesień Magii nad Morzem” oraz pokaz „Czas istot cienia”. Można bawić się na placach zabaw i uczestniczyć w ciekawych zajęciach.

Kiedy dzień dobiega końca, a Park powoli pustoszeje, przychodzi czas na zakup pamiątek w licznie zgromadzonych punktach handlowych i gastronomicznych, które znajdują się tuż przy bramie głównej, prowadzącej do wyjścia z Hansa Parku.

W podróż powrotną z Hansa Parku do Szczecina udajemy się około godziny 19.00. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji i niespodzianek. Do Szczecina przyjeżdżamy w godzinach nocnych.

TERMINY WYCIECZEK DO HANSA PARKU ZE SZCZECINA.

Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Hansa Parku ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

 

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

Wycieczka Hansa Park z:  Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.