WYCIECZKA FESTIWAL ŚWIATEŁ PRAGA ZE SZCZECINA I CAŁEGO WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

PRAGA LIGHT FESTIVAL SIGNAL: W tym roku po raz kolejny w Pradze zagości festiwal światła. Prague Light Festival Signal odbędzie się w dniach od 10 do 13 października 2019. Podczas imprezy zabytkowe budowle praskie rozświetlą prezentacje audiowizualne, zostanie zastosowany tzw. mapping. Na gości czekają również niezwykłe  koncerty i przedstawienia na Rynku Starego Miasta. Festiwal będzie obfitował prawdziwie zachwycjące spektaklem świetlne, które będzie można podziwiać przez cztery dni w godzinach od 19:30 do 23:30. Oficjalna strona festivalu: http://www.signalfestival.com/en/

Do wydarzeń towarzyszących należą także liczne koncerty i warsztaty. Imprezę tę wyróżnia niesamowity klimat, który chłonie się wszystkimi zmysłami.

OFERTA WYCIECZKI FESTIWAL ŚWIATEŁ PRAGA.

Tegoroczna edycja praskiego Festiwalu Świateł rozpocznie się 12 października i zakończy się kolejnej doby. Pokazy świetlne w tym roku zaplanowane zostały codziennie od godziny 19:00 do 1:00 w nocy, a towarzyszyć im będzie jak zawsze wyjątkowa, specjalnie skomponowana na tę okazję muzyka. W 2017 r. udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło ponad dwa miliony turystów, którzy w tym celu zjechali się z całego świata. A jak będzie teraz? Nie szukaj wymówki, wybierz się z nami i przekonaj na własne oczy! Biuro podróży Event-Tours organizuje wyjazd na Festiwal Świateł w sobotę 12.10. w godzinach wczesnoporannych. Przygotowana dla Państwa atrakcyjna cena obejmuje: przejazd autokarem klasy Lux, zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz wszystkie konieczne ubezpieczenia i opłaty autostradowe oraz parkingowe. Będziemy we wszystkich najważniejszych miejscach stolicy Czech, a jest ich niemało.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ FESTIWAL ŚWIATEŁ PRAGA?

Gwarantujemy Wam moc niezapomnianych wspomnień. Pamiętajcie o zapasowych bateriach do aparatów fotograficznych i powerbankach, bo będziecie chcieli uwiecznić dosłownie wszystko. Wrażeń z Festiwalu Świateł nie da się opisać, każdy musi sam to przeżyć. Wycieczka ze Szczecina do Pragi na iluminacyjną ucztę to przygoda, na której nie może Ciebie zabraknąć. Następne wydarzenie odbędzie się dopiero za rok, dlatego nie warto czekać, zwłaszcza że ze Szczecina do Pragi jest bliżej aniżeli ze Szczecina do Warszawy. Październikowa sobota to najlepszy czas, aby odwiedzić radosny Festiwal Świateł. Praga czeka na Ciebie. Dołącz do milionów osób zachwyconych niczym nieograniczoną wyobraźnią twórców festiwalu i daj jej się zaczarować.

TERMIN WYCIECZKI NA FESTIWAL ŚWIATEŁ PRAGA ZE SZCZECINA i CAŁEGO WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Termin wycieczki na Festiwal Świateł Berlin ze Szczecina to 12-13.10.2019 r. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę na Festiwal Świateł Praga ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH AUTOKARÓW

SPRAWDŹ NASZE WYCIECZKI WEEKENDOWE

SPRAWDŹ NASZE WYCIECZKI JEDNODNIOWE

SPRAWDŹ NASZE WYCIECZKI SZKOLNE

Wycieczka do Pragi Festiwal Świateł z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina, Gorzowa, Zielonej Góry, Wrocławia, Świebodzina, Międzyrzecza, Sulechowa.