PRZEWODNIK TURYSTYCZNY

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

DOBRY PRZEWODNIK PODSTAWĄ UDANEJ WYCIECZKI.

Od dziecka byłam domatorką i nie przepadałam za podróżami, więc przekonanie mnie do wycieczki autokarowej na zieloną szkołę graniczyło z cudem. Po prawie miesiącu pertraktacji z moimi kolegami i koleżankami z klasy, a nawet wychowawczynią, postanowiłam spróbować i udać się z nimi na wspólne zwiedzanie Szczecina.To był jeden z najlepszych wyborów w moim życiu! Nigdy nie zapomnę tej wycieczki.

Dużym zaskoczeniem był dla mnie stojący na szkolnym parkingu nowoczesny i ekskluzywny autokar. Okazało się, że prowadzi go niesamowity kierowca, więc moja choroba lokomocyjna nawet nie zamierzała się pojawić w ciągu długiej podróży do Szczecina.
Jednak najlepiej wspominam wysoką jakość usług pilotażowych firmy, która troszczyła się o naszą wycieczkę. Zwiedzanie Szczecina z przyjaźnie usposobionym przewodnikiem jest genialną okazją by poznać historię, kulturę i mentalność w tym wypadku Pomorzan. Przewodnik znał od podszewki całe miasto. Potrafił powiedzieć coś ciekawego na temat każdej kamienicy, jednocześnie nie zasypując nas natłokiem nudnych informacji, jak niektórzy piloci. Wycieczka stała się najbardziej ekscytująca, gdy odwiedziliśmy takie piękne i zabytkowe miejsca jak:Zamek Książąt Pomorskich, Bazylika archidiecezjalna pod wezwaniem świętego Jakuba oraz Wały Chrobrego.

Na szczęście nasze zwiedzanie Szczecina nie skończyło się na tych kilku punktach orientacyjnych. Nasz genialny przewodnik zaprowadził nas w wiele miejsc, które pokazały nam prawdziwego ducha tego miasta. Dzięki jego umiejętnościom organizacyjnym nasza wycieczka nie wyglądała jak japoński maraton z aparatem. Mieliśmy czas na rozkoszowanie się niesamowitą kulturą i delektowanie się najlepszym jedzeniem w niezbyt drogich restauracjach.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG PRZEWODNIKA WYCIECZEK?

Gdy trzeba było wracać do domu, cała nasza klasa była niepocieszona, że nasza wyprawa z tak przyjaźnie usposobionym przewodnikiem już się kończy. Jednak czas podróży upłynął nam bardzo miło dzięki jego niesamowitym zdolnościom animatorskim.

Wysoka jakość usług pilotażu podczas tej wycieczki autokarowej diametralnie zmieniła moje zdanie na temat długich wyjazdów.

SPRAWDŹ TAKŻE POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

WYNAJEM AUTOKARÓW.

ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM.

ZWIEDZANIE SZCZECINA Z PRZEWODNIKIEM.

WYPOCZYNEK W KARKONOSZACH.

Wycieczki z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.