WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO ZE SZCZECINA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

„Miłość, miłość w Zakopanem (…)” – głoszą słowa popularnej piosenki. Nie bez powodu Zakopane pojawia się w wielu utworach literackich oraz muzycznych. To jedno z piękniejszych polskich miast o charakterze turystycznym, które o każdej porze roku odwiedzane jest przez mnóstwo turystów nie tylko z Polski, ale także zza granicy. Nasze biuro podróży również zajmuje się organizacją wycieczek do malowniczego górskiego miasteczka. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty, która z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

OFERTA WYCIECZKI: ZAKOPANE ZE SZCZECINA

Co zapewniamy? Przede wszystkim przejazd autokarem klasy lux. Niezwykle ważna jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług. Dbamy o komfort naszych pasażerów, dlatego proponujemy im wygodne i bezpieczne przejazdy najlepszymi autokarami. Wycieczka do Zakopanego organizowana jest na życzenie grup ze Szczecina, a także innych miast leżących w województwie zachodniopomorskim. Ponadto zapewniamy atrakcyjne ceny, które również są naszym wielkim atutem.

Proponujemy Państwu zwiedzanie Zakopanego i Podhala z przewodnikiem. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób będą Państwo mogli poznać specyfikę tego miejsca, jego historię, kulturę, panujący klimat, najpiękniejsze miejsca warte zobaczenia oraz wyborne, regionalne smaki, którym nikt się nie oprze. Ponadto organizujemy wycieczki szkolne do Zakopanego, tak, aby najmłodsi również mogli poczuć niezwykły klimat tego magicznego miasteczka. Na życzenie grup turystycznych oraz grup szkolnych możemy zorganizować wycieczkę do Zakopanego we wskazanym terminie.

CO ZNAJDZIEMY W PROGRAMIE WYCIECZKI DO ZAKOPANEGO ZE SZCZECINA?

Program takiej wycieczki dostosowujemy do konkretnych oczekiwań każdej grupy turystów. Wyprawa do Zakopanego – w zależności od preferencji – obejmuje co najmniej dwa noclegi w hotelu lub ośrodku wypoczynkowym z wyżywieniem. Pokoje, które zapewniamy, dostępne są z pełnym węzłem sanitarnym. Jesteśmy przekonani, że wysoki komfort wypoczynku sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy docenią świadczone przez nas usługi.

Zakopane to nie tylko oscypki, Krupówki i Tatry. To mnogość kolorów, smaków, zapachów oraz muzyki. To niezwykły klimat, który można poczuć tylko tutaj. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, jak i grupom przyjaciół, a także parom, które pragną spędzić wyjątkowy weekend we dwoje w malowniczym miasteczku położonym w polskich górach. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów, którym mamy do zaproponowania szereg zróżnicowanych możliwości. Wśród nich na pewno każdy znajdzie odpowiednią dla siebie.

TERMINY WYCIECZEK DO ZAKOPANEGO ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Zakopanego ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Zakopanego ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

Wycieczka do Zakopanego z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.