CENA: 2049,00 zł/osoba

W cenie zapewniamy:

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,

 • 2 noclegi tranzytowe w Czechach ze śniadaniami,

 • 11 noclegów w Chorwacji z wyżywieniem HB,

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • opieka rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

 • ubezpieczenie KL, NNW: 80 PLN/ os.,

 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EUR/ os. (płatne w autokarze),

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:

 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. – umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,

 • ubezpieczenia KR 3 – 4% wartości imprezy – umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,

 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,

 • wycieczki fakultatywne.

Zakwaterowanie:

Hotel Palma*** – bardzo ładny i zadbany dwupiętrowy budynek. Położony jest w spokojnym miejscu w otoczeniu drzew piniowych tuż obok tętniącego życiem centrum Makarskiej. Hotel oferuje pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, TV, lodówką, w-fi (bezpłatne), balkonem. Klimatyzacja wliczona w cenę. Do plaży i nadmorskiej promenady ok. 150 metrów, do centrum ok. 200 metrów. 

Makarska to największe miasto Riwiery Makarskiej, od dawna pełniące funkcję centum kulturalnego i gospodarczego regionu. Nazywany nawet chorwackim Sain Tropez, miastem młodości, sportu i rozrywki. Położona malowniczo pomiędzy majestatycznym masywem górskim Biokovo i szmaragdowymi wodami Adriatyku, Makarska ma do zaoferowania wszystko, co w tej części Chorwacji najlepsze. Znajdziemy tu tętniące życiem do wczesnych godzin rannych dyskoteki, starówkę z zabytkowymi wąskimi uliczkami, rozległą plażę oraz bogatą ofertę aktywnego wypoczynku, od wcieczek górskich do kursów nurkowania i windsurfingu. W sezonie niemal codziennie w przestrzeni miasta odbywają się koncerty muzki ludowej i rozrywkowej, seanse kina na wolnym powietrzu i przedstawienia teatralne.

Wyżywienie:

 • 2 śniadania w hotelu **/*** w Czechach

 • wyżywienie HB w Chorwacji: 11 śniadań i 11 obiadokolacji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane do stołu.

Program ramowy:

1 dzień – wyjazd ze Szczecina. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.

2 dzień – po śniadaniu przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Przyjazd do Chorwacji około godziny 20:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 – 13 dzień – wczasy dla Seniorów w Makarskiej, w hotelu Palma. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. 

13 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.

14 dzień – po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczornych.

Transport:

 • wyjazd z Polski w nocnych lub wczesnych godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Chorwacji. Przejazd przez Austrię, Słowenię. Przyjazd do Makarskiej i zakwaterowanie około godziny 20:00.

 • wyjazd z Chorwacji w godzinach porannych. Przejazd przez Słowenię, Austrię. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach popołudniowych.

 • podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Pozostałe informacje:

Kto może wyjechać na „Dla Seniora „?

Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat oraz ich osoby towarzyszące, bez względu na wiek, mogą być uczestnikiem programu „Dla Seniora”. Wycieczka ta nie nie jest wycieczką senior travel w ramach programu Europe Senior Tourism. Stanowi ona wyłączną ofertę Biura Podróży Event-tours i nie jest produktem oferowanym do sprzedaży przez jakiekolwiek inne biuro podróży pod nazwą „travel senior.”

Zwiedzanie
Na miejscu istnieje możliwość wykupienia ciekawych wycieczek: Dubrovnik, Medjugorje, wodospady rzeki Krka.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Event-tours zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Rezerwuj już dziś w naszym biurze podróży.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod

nr tel. 669 449199

lub

e-mail: biuro@event-tours.pl